WEB INFORMACINIŲ SISTEMŲ (.NET/PHP) PROGRAMUOTOJAS (-A)

Apie poziciją:

Vietovė
Kaunas, Lietuva
Atlyginimas (Į rankas)
€1900 - 2500/Mėn.
Trukmė
Pastovus Darbas
Extension (project)
Ne
Remotely (optionally)
Ne
Galioja iki
2023-02-10 (Prieš 1 metus)

Key skills required: Web Development/programming
Projektas nebegalioja

Aprašymas

Darbo pobūdis:

  • Web informacinių sistemų ir aplikacijų programavimas
  • darbuotojas kurs ir vystis įmonės naudojamas Web informacines sistemas tokias kaip el. prekybos portalai, gamybos valdymo sistema, mažmeninės prekybos sistemos, klientų lojalumo sistemos, užduočių valdymo sistema.
  • darbuotojas programuos integracijas tarp įmonės sistemų ir partnerių išorinių informacinių sistemų tokių kaip Shopify, Amazon, 3PL, EDIsoft.
  • darbuotojas kurs mobilias aplikacijas gamybos valdymui, mažmeninei prekybai

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas IT srityje
  • nemažiau 2 metų Web informacinių sistemų programavimo patirtis
  • C# programavimo kalbos žinios
  • ASP.NET ir ASP.NET Core žinios
  • PHP programavimo kalbos išmanymas
  • Web puslapių, front-end dalies kūrimo išmanymas (css, javascript);
  • gebėjimas naudoti versijavimo įrankius (git)
  • geras SQL išmanymas (MS SQl, MySQL),
  • techninio lygio anglų kalbos žinios pagal darbo pobūdį, rusų kalba būtų privalumas
  • Rest API, XML/JSON/SOAP kūrimo patirtis
  • komunikabilumas, iniciatyvumas, imlumas naujovėms

Papildomi reikalavimai:

  • patirtis programuojant kai duomenų šaltinis yra MS NAV būtų privalumas
  • patirtis kuriant mobilius apps‘us būtų privalumas

Required Skills

REALIZACIJA
Web Development/programming 2-3 metai
NET
C# 1-2 metai ASP.Net 1-2 metai
DUOMENŲ BAZĖS
SQL 1-2 metai MySQL 1-2 metai MSSQL 1-2 metai
WEB
JSon 1-2 metai SOAP 1-2 metai XML 1-2 metai
PROGRAMAVIMAS
PHP 1-2 metai