QA specilistas trumpalaikiui darbui
Projektas nebegalioja

UAB Ortho Baltic
www.balticimplants.eu/

Aprašymas

Ieškome programinės įrangos testuotojo trumpalaikiam projektui (3-4 sav.) mūsų komandoje. Jūsų pagrindinė užduotis bus atlikti programinės įrangos testavimą, siekiant užtikrinti jos kokybę ir stabilumą prieš paleidžiant į rinką.

Atsakomybės:

Atlikti rankinius ir automatizuotus programinės įrangos testus.

Identifikuoti, dokumentuoti ir pranešti apie klaidas bei neatitikimus.

Bendradarbiauti su kūrėjų komanda, siekiant greitai ir efektyviai išspręsti problemas.

Paruošti testavimo ataskaitas ir pateikti rekomendacijas tobulinimams.

Reikalavimai:

Patirtis programinės įrangos testavimo srityje (bent 1 metai).

Gebėjimas kurti ir vykdyti automatizuotus testus.

Geros žinios apie testavimo metodikas ir įrankius.

Puikūs problemų sprendimo įgūdžiai ir dėmesys detalėms.

Gebėjimas dirbti savarankiškai ir laikytis nustatytų terminų.

Siūlome:

Valandinį įkainį nuo 20 Eur/val.

Lankstų darbo grafiką ir galimybę dirbti nuotoliniu būdu.

Galimybę prisidėti prie įdomaus ir inovatyvaus projekto.

Dėl detalesnės informacijos rašykite arba skambinkite +37065383069

Esminiai įgūdžiai

Testing

Reikalinga Patirtis

TESTAVIMAS
Testing iki metų

Apie poziciją

Vietovė
Kaunas, Lietuva
Nuotoliniu būdu
Taip
Atlyginimas (Į rankas)
€3000 - 5000/Mėn.
Trukmė
Trumpalaikis projektas (>3 mėn.)

Norėtumėte teikti paraišką? Registruotis arba tiesiog įkelk CV

Įveskite kodą