BA, PO, PM

BA, PO, PM

Младший сотрудник (опыт работы 1-2 года)
Kaunas, Литва 1800 €/month Доступны сейчас

Ключевой опыт

Team Leading

Сфера квалификации

ИТ-компания

Предпочтения

Местоположение
только Литва
Ожидаемая ставка
Задание по проекту: 0 €/h,
Штатная должность: 1800 €/month
Текущее состояние
Доступны сейчас

Личное заявление

Sveiki,


Šiuo metu turiu didelę motyvaciją ir siekiu įsitvirtinti IT srityje. Women Go Tech programa padėjo suprasti, kad BA, PM ir PO pozicijos yra tos, kuriose geriausiai panaudočiau savo turimas kompetencijas ir, kur norėčiau augti profesiškai. 


Pagrindinis mano tikslas šiuo metu yra Junior PM, BA arba PO pozicija arba praktika. 


Žinau, kad kyla klausimų su kokiais konkrečiais projektais esu dirbusi ir kaip mano karjeros kelias siejasi su šiomis rolėmis. Intermedix įmonėje, būdama skyriaus vadove teko tiek bendradarbiaujant tiek būti atsakingai už procesų automatizavimą bei RPA projektus. Projekto užduotis dokumentuodavome Jira sistemoje, kurdavome backlog’ą, prioritizuodavome užduotis ir tuo pačiu bendraudami ir su IT bei Analitikų skyriais vertinant, ar projektą realu įgyvendinti ir kokie to žingsniai.


Keli konkretūs pavyzdžiai, ką pavyko padaryti tokių projektų/iniciatyvų metu:

  • Eliminavome rankinį skambučių rinkimą (CS komandoje) RPA pagalba, ko pasekoje kilo ir komandos rezultatai (kiek kilo);
  • Inicijavau ir su IT bei analitikų komandų pagalba optimizavome vidinę Billing’o komandos programinę įrangą, kuri leido skaičiuoti bei sekti komandos produktyvumą skaidriai. 

Paskutinė mano profesinė patirtis buvo IT programinės įrangos kūrimo įmonėje, kur buvau atsakinga už sklandų “nuomuojamų” inžinierių darbo kokybę su klientu: bendravimą su klientais tiesiogiai, C - lygio vadovais ir turėjau užtikrinti, kad komandos veiktų efektyviai. Taigi dalis darbo buvo ir dalyvauti stand-up’uose bei kitose Agile ceremonijose kaip sprint’ų planavimas, užduočių detalizavimo peržiūros ir retrospektyvos. 


Jei šiuo metu ir neturite atvirų pozicijų, bet norėtųsi susipažinti, labai lauksiu atsakymo.


Parašau ir savo tel. nr., jei taip būtų paprasčiau 864572316.


Ačiū ir iki,

Greta

Набор навыков

IMPLEMENTATION
Team Leading 5-6 years
TOOLS
Jira 3-4 years
METHODS
Scrum 3-4 years Agile 3-4 years
ROLE EXPERIENCE
Account manager 1-2 years

Want to invite this Consultant to your project? Please Register or Login