BA, PO, PM

BA, PO, PM

Junior (1-2 years exp.)
Kaunas, Lithuania 1800 €/month Available Now

Key experience

Team Leading

Sector Background

IT Company

Preferences

Location
Lithuania only
Rate expectations
Project assignment: 0 €/h,
Full time position: 1800 €/month
Current status
Available Now

Personal Statement

Sveiki,


Šiuo metu turiu didelę motyvaciją ir siekiu įsitvirtinti IT srityje. Women Go Tech programa padėjo suprasti, kad BA, PM ir PO pozicijos yra tos, kuriose geriausiai panaudočiau savo turimas kompetencijas ir, kur norėčiau augti profesiškai. 


Pagrindinis mano tikslas šiuo metu yra Junior PM, BA arba PO pozicija arba praktika. 


Žinau, kad kyla klausimų su kokiais konkrečiais projektais esu dirbusi ir kaip mano karjeros kelias siejasi su šiomis rolėmis. Intermedix įmonėje, būdama skyriaus vadove teko tiek bendradarbiaujant tiek būti atsakingai už procesų automatizavimą bei RPA projektus. Projekto užduotis dokumentuodavome Jira sistemoje, kurdavome backlog’ą, prioritizuodavome užduotis ir tuo pačiu bendraudami ir su IT bei Analitikų skyriais vertinant, ar projektą realu įgyvendinti ir kokie to žingsniai.


Keli konkretūs pavyzdžiai, ką pavyko padaryti tokių projektų/iniciatyvų metu:

  • Eliminavome rankinį skambučių rinkimą (CS komandoje) RPA pagalba, ko pasekoje kilo ir komandos rezultatai (kiek kilo);
  • Inicijavau ir su IT bei analitikų komandų pagalba optimizavome vidinę Billing’o komandos programinę įrangą, kuri leido skaičiuoti bei sekti komandos produktyvumą skaidriai. 

Paskutinė mano profesinė patirtis buvo IT programinės įrangos kūrimo įmonėje, kur buvau atsakinga už sklandų “nuomuojamų” inžinierių darbo kokybę su klientu: bendravimą su klientais tiesiogiai, C - lygio vadovais ir turėjau užtikrinti, kad komandos veiktų efektyviai. Taigi dalis darbo buvo ir dalyvauti stand-up’uose bei kitose Agile ceremonijose kaip sprint’ų planavimas, užduočių detalizavimo peržiūros ir retrospektyvos. 


Jei šiuo metu ir neturite atvirų pozicijų, bet norėtųsi susipažinti, labai lauksiu atsakymo.


Parašau ir savo tel. nr., jei taip būtų paprasčiau 864572316.


Ačiū ir iki,

Greta

Skill Stack

IMPLEMENTATION
Team Leading 5-6 years
TOOLS
Jira 3-4 years
METHODS
Scrum 3-4 years Agile 3-4 years
ROLE EXPERIENCE
Account manager 1-2 years

Want to invite this Consultant to your project? Please Register or Login